left
STOKSES MODERNAS KĀPNES
     check_blank   Par mums
menu_sp
     check_blank   Kāpnes
menu_sp
     check_blank   Pontoni
menu_sp
     check_blank   Kāpnes galerija
menu_sp
     check_blank   Pontonu galerija
menu_sp
     check_blank   Kontakti


middle
top1
check lat        rus rus
top2 Sausais doks
top3


Izbrauciens ar ūdensmotociklu vai kuteri ir lielisks atpūtas veids. Savukārt pastāvīga to uzglabāšana ūdenī obligāti veido korpusa zemūdens daļas apaugšanu.. Tas noved pie hidrodinamisko īpašību pasliktināšanās kā arī palielina ekspluatācijas izdevumus.

Piedāvājam vienkāršu kuteru un ūdensmotociklu izcelšanas un uzglabāšanas metodi: tas ir speciāls V-veida modulis, kurš iemontēts Jūsu pontonā. Šāda slip-piestātne ir nepieciešama komfortablai atpūtai uz ūdens.

Slip-piestātne – ir pats vieglākais veids kā nodrošināt sausu uzglabāšanu, pietauvošanos un ūdensmotocikla nolaišanu ūdenī. Aizmirstiet par ratiņiem, pacēlājiem, celtņiem un liftiem

"Sunplast" doki nodrošina visu tipu ūdensmotociklu un kuteru (līdz 3 tonnām) pietauvošanos.

Ūdensmotociklu doks var būt gan moduļu piestātnes "Sunplast" sastāvdaļa, gan tikt pievienots jebkurai piestātnei, kā arī izmantots patstāvīgi.

Peldošais doks paceļas un nolaižas mainoties ūdens līmenim un pasargā ūdensmotociklu no bojājumiem, kurus var izraisīt vējš, viļņi jeb atsitiens pret ūdenstilpnes dibenu.

Iebraukšana sausajā dokā ir pats ātrākais, vienkāršākais un vieglākais no visiem pietuvošanās veidiem. Pietuvojoties pontonam ar mazu ātrumu, palieliniet gāzi un ūdensmotocikls droši nostāsies dokā.

Uzstādīšanai nepieciešama instrukcija, nedaudz laika, un Jūsu kuteris vai ūdensmotocikls atradīsies sausumā un drošībā. Jūs varēsiet aizmirst par tādām nepatikšanām kā sadursmes, peldoši atkritumi, ūdensaugi un jūras fauna.

right
par mums   |   kāpnes   |   pontoni   |   kāpnes galerija   |   pontonu galerija   |   kontakti           
Copyright © STOKSES 2007        
down
Designed and Hosted by HostLine