left
STOKSES MODERNAS KĀPNES
     check_blank   Par mums
menu_sp
     check_blank   Kāpnes
menu_sp
     check_blank   Pontoni
menu_sp
     check_blank   Kāpnes galerija
menu_sp
     check_blank   Pontonu galerija
menu_sp
     check_blank   Kontakti


middle
top1
check lat        rus rus
top2 Pontoni
top3


Mūsdienu pietauvošanās sistēmas

Metāla pontoni uz plastikāta pludiņiem ir viens no modernākajiem un progresīvākajiem tehniskiem risinājumiem jahtu un maztonnāžas kuģu stāvvietu organizācijā.

Pontonu būvju ir ērtas, jo atļauj viegli novērst trūkumus jahtklubu projektēšanā un mainīt konfigurāciju un stāvvietu skaitu. Iespēja uzstādīt pontonus uz enkuriem, pāļiem vai regulējamiem metāla balstiem padara tos patiesi universālus. Pie tam tie atbilst visām vides aizsardzības prasībām un būvniecībā un ekspluatācijā ir daudz lētāki nekā monolītās hidrotehniskās būves.

Piestātnes var atkārtoti demontēt un montēt nepasliktinot to tehniskos parametrus.

Sadarbība ar vadošajām Melnās jūras projekta organizācijām un jūras universitātēm veicina produkcijas un tehnoloģiju nepārtrauktu uzlabošanu. Visi "Plasti-Co" projekti tiek veikti atbilstoši jaunākajiem standartiem izmantojot pastāvīgi atjauninātu tirgus un pastāvīgo klientu informāciju.

Rezultātā tiek radīts drošs, viegli transportējams un vienkāršs montāžā Eiropas līmeņa aprīkojums ar ekonomiski izdevīgu cenas un kvalitātes attiecību.


Tehniskie parametri

Visi pontoni sākotnēji ir aprīkoti ar kabeļtrasēm elektroenerģijas un ūdens piegādei servisa aparatūrai, mīkstiem amortizatoriem, pietauvošanās knehtu un citu pieslēgšanās aksesuāru universāla stiprināšanas sistēma, kura iemontēta pontona nesošajā profilā. Stiprinājumi izgatavoti no nerūsējoša jeb cinkotā tērauda.

Nesošie rāmji tiek izgatavoti izmantojot pusautomātisko metināšanu inertas gāzes vidē no kuģu būvniecībā izmantojamiem augstākās kvalitātes profiliem un tas ļauj iegūt pontonus ar maksimālu stiprība/svars attiecību. Savukārt peldelementi nepakļaujas deformācijai atsitoties pret upju jeb jūras dibenu, pie ūdens līmeņa izmaiņām (paisums – bēgums), kā arī vētras apstākļos.

Speciāli piemeklētā spēka konstrukcija ne tikai vienmērīgi pārdala ārējo slodzi pa visu pontonu, bet arī piešķir tam zināmu elastību, savukārt stacionāri uzstādītie plastikāta amortizatori nepieciešami "cietas" pietauvošanās gadījumā.

Iespējama jebkura garuma jeb platuma pontonu ražošana atkarībā no klienta prasībām. Pontona augstumu un maksimālo slodzi var mainīt pievienojot pludiņiem papildslāni. Nokomplektēta pontona (12 x 2 m) svars ir ne vairāk kā 1900 kg.

Klājs – masīvkoks (tīkkoks), ķīmiski neapstrādāts, blīvums – 1000 kg/m3, ekspluatācijas ilgums ne mazāk par 15 gadiem, ugunsizturība – A1 klase. Plastikāts – koka imitācija.

Aprīkojuma ekspluatācija neprasa daudz pūļu un vairākus gadu desmitus saglabā savas estētiskās un ekspluatācijas īpašības dažādos klimatiskos apstākļos.

Pieredzējuši speciālisti, pārbaudīti "Plasti-Co" apakšuzņēmēji un partneri ir mūsu klientu drošības garantija. Mums ir svarīgi nodrošināt mūsu klientiem maksimālu labumu mūsu sadarbības rezultātā.

right
par mums   |   kāpnes   |   pontoni   |   kāpnes galerija   |   pontonu galerija   |   kontakti           
Copyright © STOKSES 2007        
down
Designed and Hosted by HostLine