left
STOKSES MODERNAS KĀPNES
     check_blank   Par mums
menu_sp
     check_blank   Kāpnes
menu_sp
     check_blank   Pontoni
menu_sp
     check_blank   Kāpnes galerija
menu_sp
     check_blank   Pontonu galerija
menu_sp
     check_blank   Kontakti


middle
top1
check lat        rus rus
top2 Plastikāta piestātnes
top3


Kompānijas "Plasti-Co" moduļu platformas "Sunplast" palīdzēs Jums "būt neatkarīgiem no ģeogrāfijas". Jūs vēlaties paplašināt savu teritoriju uz ūdens virsmas rēķina? Jūs vēlaties izveidot krastu, derīgu pietauvošanai? Jūs vēlaties braukt pa ūdens virsmu kā pa sauszemi? Jums vajadzīgas mākslīgās salas, ūdens labirinti, lagūnas? Nav nekā neiespējama!

Pamatojoties uz tehniski attīstīto valstu pašreizējo praksi, mēs varam apgalvot, ka mūsu produktam ir pamats kļūt piemērotam jebkurām ūdenstilpnēm jebkuros reģionos un klimatiskajos apstākļos.

Faktiski mēs piedāvājam ne tikai piekrastes teritoriju papildplatību, bet arī ātru un vieglu veidu kā izmantot ūdens virsmu, pielietojot viegli montējamas virsūdens konstrukcijas. Šādu "mākslīgo salu" var transportēt, demontēt, pārveidot izmantojot jebkuru drosmīgu ideju. Jūsu "salas" lielumu, formu un novietošanas vietu nosaka Jūsu izvēle!


Kas ir "Sunplast ?"

Tehniski – tas ir ļoti vienkārši pielietojams produkts. Tas ļauj maksimāli komfortabli izmantot jebkura tipa piekrasti neatkarīgi no ūdenstilpnes veida - jūra, upe, ūdenskrātuve.

Plastikāta piestātnes veido moduļu platformas – mūsdienīgas, videi draudzīgas peldošas konstrukcijas. Šāda peldošā platforma ir plakana montējama konstrukcija, kurā ietilpst atsevišķi peldošie elementi, savstarpēji savienoti ar speciālu stiprinājuma konstrukciju.

"Sunplast" nekaitīgumu apkārtējai videi un cilvēkam nodrošina ekoloģiski tīri materiāli. Maksimāli nekaitīgas attiecības ar dabu ne tikai būvniecības, bet arī plastmasas "salas" ekspluatācijas laikā – tas viss atbilst mūsdienu prasībām mijiedarbībai ar dabu.

Nopērciet sev SALU ! Veidojiet SAVU paradīzi uz ūdens! Ērti, lēti un videi draudzīgi!

Firma "Stokses " Jums palīdzēs !

right
par mums   |   kāpnes   |   pontoni   |   kāpnes galerija   |   pontonu galerija   |   kontakti           
Copyright © STOKSES 2007        
down
Designed and Hosted by HostLine