left
STOKSES MODERNAS KĀPNES
     check_blank   Par mums
menu_sp
     check_blank   Kāpnes
menu_sp
     check_blank   Pontoni
menu_sp
     check_blank   Kāpnes galerija
menu_sp
     check_blank   Pontonu galerija
menu_sp
     check_blank   Kontakti


middle
top1
check lat        rus rus
top2 Moduļu pontoni
top3


Samontēt savu "salu" nav grūtāk kā bērnu konstruktoru. Jums nav nepieciešami pāļi, betons, spectehnika, tātad neizbēgamie izdevumi plus neizbēgamais dabas piesārņojums. Ja augstāk minētajam pievieno pilnīgu remonta un krāsošanas darbu izmaksu trūkumu – rezultātā iegūstam "pašu lētāko zemi pasaulē".

Turklāt samontēt savu "salu" ir pilnīgi droši. Moduļu pontoniem "Sunplast" nav asu malu – respektīvi nav iespēju savainoties. Jūs, Jūsu bērni un viesi var pilnīgi droši nirt no "salas" virsmas un tuvumā peldēties – viņiem nekas nedraud. Uz moduļu bloku "Sunplast" virsmas nevar paslīdēt – tie izgatavoti no superizturīga polimēra ar neslīdošu anti-slide pārklājumu.

Savietot blokus, ievietot savienotājtapu un pagriezt to ar atslēgu ir viekārši. Šāda konstrukcija neprasa speciālus uzglabāšanas un atjaunošanas apstākļus katrai sezonai. Moduļus var savākt uz jebkura laukuma sākot ar 1 kv.m. Šādas platformas / moduļa elements ir kubisks bloks 1 m x 0,5 m ar speciāliem caurumiem bloku savstarpējai savienošanai. Bloka svars 11,5 kG.

Izmantošanas variantu daudzveidība ( piestātnes, pontoni, plosti, pludmales, sporta laukumi, zivju audzētavas tilpumi, negabarīta konstrukciju transportēšana, utt) – tas viss padara "Sunplast" "salas" daudzfunkcionālas. Ar to palīdzību ir iespējams praktiski viss! Spriediet paši.

Viens pontona moduļa-pontona kvadrātmetrs aprēķināts līdz 400 kG slodzei!

Neliels plosts viegli notur visurgājēju auto un, protams, noder jahtu un kuteru piestātnes organizēšanai. Slīpās piestātnes izmantošana ūdensmotociklu, laivu utt. padara Jūsu "salu" vēl piemērotāku komfortablai atpūtai visaugstākajā līmenī.

Platformas "Sunplast" augstā izturība un ilgdarbība ļauj izmantot tās jebkurā agresīvā vidē. Sālsūdens, ledus, ultravioletais starojums, paisums un bēgums, - Jums nebūs jāuztraucas par to ietekmi Jūsu "salai". Moduļi var palikt ūdenī cik Jums tīk.

right
par mums   |   kāpnes   |   pontoni   |   kāpnes galerija   |   pontonu galerija   |   kontakti           
Copyright © STOKSES 2007        
down
Designed and Hosted by HostLine