left
STOKSES MODERNAS KĀPNES
     check_blank   Par mums
menu_sp
     check_blank   Kāpnes
menu_sp
     check_blank   Pontoni
menu_sp
     check_blank   Kāpnes galerija
menu_sp
     check_blank   Pontonu galerija
menu_sp
     check_blank   Kontakti


middle
top1
check lat        rus rus
top2 Kāpnes
top3

Vai Jums ir radusies vajadzība radīt unikālas kāpnes? Mēs varam izveidot gandrīz jebkāda dizaina, jebkura materiāla, un tieši Jūsu vēlmēm radītas kāpnes. Mēs pārvērtīsim Jūsu sapni par realitāti!

Neparasta un unikāla dizaina kāpnes piesaista uzmanību, lai arī kur tās atrastos – Jūsu mājās, veikalā vai birojā. Jūs varat būt pārliecināti, ka mēs radīsim lieliskas kāpnes, kas būs prieka, sajūsmas un uzmanības vērtas.

Skaistas kāpnes var ievērojami uzlabot kopējo telpas izskatu. Telpām dizainiski atbilstošas un piemērotas kāpnes nenoliedzami var kļūt par ekskluzīvu vietu Jūsu birojā, mājās vai veikalā. Mēs palīdzēsim Jums piemeklēt kāpņu dizainu, kas būs vispiemērotākais Jūsu telpai un arī visatbilstošākais Jūsu vēlmēm un iespējām.

Mēs piedāvājam izgatavot ļoti dažāda veida kāpnes – skrūvveida–vītņveida kāpnes, taisnas, apaļas vai elipses veida kāpnes. Piedāvājam gan standarta, gan nestandarta risinājumus.

Pirmkārt, mēs izveidojam sākotnējo dizaina projektu kāpnēm, balstoties uz jūsu vēlmēm un iespējām telpā, kurā kāpnes atradīsies. Un tālāk runājot par materiālu, apdari un stilu ir iespējami dažādi varianti. Tāpēc, ja jūs meklējat vienkāršas tērauda kāpnes evakuācijai ugunsgrēka gadījumā, cenas būs daudz zemākas nekā ekskluzīvām kāpnēm, kas rotātas ar stiklu vai akmeni.

Skaistas kāpnes par pieejamu cenu – šie ir divi pamata parametri, kuri svarīgi ir ikvienam. Visbiežāk klienti izvēlas tērauda kāpnes ar koka pakāpieniem. Tās derēs gan dzīvoklim, birojam vai privātmājai, vai pat skolai. Šādas kāpnes no ekskluzīvām kāpnēm visbiežāk atšķiras tieši ar to, ka to funkcionalitāte ir tikpat svarīga kā vizuālais izskats.

Mēs izgatavojam dažāda stila kāpnes, izmantojot dažādus materiālus un izmantojot dažādas materiālu apstrādes tehnikas.

Gaisa kāpnes ir ideāli piemērotas veikaliem, lielveikaliem, izstāžu zālēm un citām sabiedriskām vietām. Ne mazāku iespaidu kāpnes radīs arī atrodoties birojā vai mājās. Gaisa kāpnes ir ļoti pievilcīgas un elegantas, tādēļ nereti tām izvēlās vietu pie parādes ieejas ēkā. Gaisa kāpnēm nav centrālās kolonnas un tieši tas tās atšķir no vītņveida kāpnēm. Ekonomiskais variants ir izmantot parastās tērauda konstrukcijas; kombinācijā ar citiem materiāliem, piemēram, metālu, stiklu vai dabīgo akmeni, kāpnes kļūst dārgākas. Tomēr neatkarīgi kādu materiālu izvēlēsieties – gaisa kāpnes vienmēr piesaistīs uzmanību un izcelsies.

Taisnas kāpnes – šis kāpnes ir ar atvērtām malām un parasti atrodas starp divām sienām. Lai gan tās ir vienkāršas, iespējami ir dažādi dizainiski varianti.

Atklātās kāpnes dod plašuma un brīvības sajūtu. Tā kā kāpnēm nav nesošie balsti (vertikālie elementi, kas savieno pakāpienus), jūs varat redzēt cauri kāpnēm un redzēt, kas ir aiz tām.

Slēgtās kāpnes dod drošības sajūtu un stabilu izskatu. Kāpnes rada kompaktu un uzticamu iespaidu jebkurā vidē. Šīm kāpnēm starp pakāpieniem nav tukšums – tās ir piepildītas ar vertikāliem elementiem, kas savieno pakāpienus.

Mums patīk veidot un radīt mākslas darbu, bet mēs saprotam, ka dažreiz galvenā iezīme kāpnēm ir tieši funkcionalitāte. Tas īpaši attiecas uz tiem gadījumiem, kad pamatā ir drošība, un kāpnes tiks izmantotas, piemēram, evakuācijai. Lielākā daļa šāda veida kāpnes tiek izgatavotas no metāla un bieži ir taisnā formā vai spirālveida formā.

Funkcionālās kāpnes – tās ir diezgan vienkāršas kāpnes. Lielākā daļa šī tipa kāpņu ir cinkotas un tām nav nepieciešama īpaša aprūpe. Šo kāpņu pakāpieni bieži ir izgatavoti no tērauda sieta. Katras funkcionālās kāpnes ir, galvenokārt, drošas kāpnes.

Nestandarta kāpnes piesaista uzmanību, un jau ir unikālas pašas par sevi. Mēs no savas puses varam apliecināt, ka izmantosim visas mūsu zināšanas un pieredzi, lai izveidotu atbilstošas kāpnes Jūsu vajadzībām, neatkarīgi no tā, vai tās būs dizainiski ekskluzīvas kāpnes vai funkcionālas evakuācijas kāpnes.

Kāpņu pakāpieniem Jūs varat izvēlēties dažādus materiālus – koku, akmeni, stiklu vai metālu. Lai radītu unikālu izskatu, varat izvēlēties kombinēt materiālus. Viss ir atkarīgs tikai no Jūsu vēlmēm.

Dažreiz mēs izstrādājam tādu kāpņu dizainu, kas ir grūti iekļaujams jebkurā kategorijā, jo tas ir unikāls vai materiāls tā ražošanā nav tipisks. Viens netipisks piemērs – kāpnes no metāla ar koka pakāpieniem un paklājiem uz katra pakāpiena. Šāds dizaina variants nav bieži sastopams, bet mēs varam izveidot arī šādas kāpnes. Bez tam, mēs varam izgatavot tās visos iespējamos stilos.

Vēlaties kāpnes, kas izceļas? Vai kāpnes kādā specifiskā vietā? Dodiet mums ziņu, un mēs būsim priecīgi parādīt Jums visus iespējamos variantus un ieteikt piemērotākās alternatīvas attiecībā uz materiālu, apdari un konstrukcijām.

right
par mums   |   kāpnes   |   pontoni   |   kāpnes galerija   |   pontonu galerija   |   kontakti           
Copyright © STOKSES 2007        
down
Designed and Hosted by HostLine